O NAS
Historia

FRESH FUTURE Sp.z o.o. została założona w 2011 roku i jest jednym z czołowych polskich importerów oraz dystrybutorów świeżych warzyw. Spółka powstała w połączeniu zaangażowania,ambicji i pasji jej założycieli.

Holenderskie korzenie Fresh Future są zapewnieniem profesjonalizmu i gwarancją jakości. Istotą naszej działalności są hurtowe dostawy produktów nie tylko na terenie Polski ale również Unii Europejskiej.

Doświadczenie
Zaangażowanie
Pracowitość
Pasja
Fresh Future dziś

Fresh Future Sp. z o. o. dziś to baza stałych producentów z całej Europy, bogate zaplecze logistyczne, technologiczne i magazynowe.

Spółka Fresh Future wraz ze spółką matką – Hagranop www.hagranop.nl, dysponują powierzchnią magazynową liczącą około 100 000 ton.

W skład infrastruktury firmy wchodzą najnowocześniejsze w Europie, spełniające najwyższe kryteria, bazy przechowalniczo – chłodnicze. Magazyny znajdujące się na terenie Niemiec, Belgii i Holandii posiadają system nadzorowania temperatury i wilgotności powietrza, dlatego 100.000 ton warzyw przechowywanych jest w idealnych warunkach chłodniczych. Nasze warzywa trafiają do sprzedaży świeże i schłodzone, a dopracowana siatka logistyczna pozwala je dostarczyć bezpośrednio do odbiorcy.

Fresh Future Sp.z o.o. aktywnie uczestniczy w kształtowaniu branży warzywnej w Polsce. Dzięki solidnym fundamentom oraz świadomości rynku, podążamy za potrzebami klienta wyznaczajac nowe trendy. Holenderskie doswiadczenie i polskie wykonanie owocują satysfakcją kontrahentów.

Nieprzerwanie pracujemy nad nowymi produktami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami, które pozwolą nam utrzymać zaufanie jakim darzą nas partnerzy oraz konsumenci.

Naszą misją jest
budowanie długotrwałych relacji
z producentami i odbiorcami w oparciu o zaufanie, terminowość oraz usługi świadczone na najwyższym poziomie.
61-131 Poznań, Katowicka 83c/104
NIP 782 254 74 49
00 48 601 713 715